Wodzirej Maciej Krysa

REFERENCJE

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Referencje

  • Od początku wiedzieliśmy, że jak wesele to tylko bezalkoholowe. Po wyznaczeniu terminu rozpoczęliśmy poszukiwania osoby prowadzącej takie imprezy. Tak, za pomocą Internetu trafiliśmy do Ciebie, Maćku. W sieci opisany jesteś jako informatyk z gitarą, instruktor narciarski, administrator muzyczny. Opisywano Cię w samych pozytywach, ale jeszcze w tym czasie nie byliśmy na Ciebie do końca pewni.W międzyczasie wybraliśmy się na targi ślubne, gdzie podpytywaliśmy innych „wodzirejów” o prowadzenie wesel bezalkoholowych. Żaden z nich nie miał pojęcia, o co chodzi.Postanowiliśmy Ci zaufać. Teraz już wiemy, że była to dobra decyzja!Pierwsze nasze spotkanie: fajnie wyglądasz - młodzieniec we fraku ze szczerym, szerokim uśmiechem. W tym momencie stres opuścił nas całkowicie.

   Rozpoczęcie pięknym polonezem przed wejściem, rozbudzenie ciekawości przybyłych gości, no i przysięga dobrej zabawy. Podczas przedstawiania gości dowiedzieliśmy się, że Ty i Patrycja jesteście małżeństwem! Jaka miła niespodzianka!

   Rozpoczynamy tańce. Z każdym kolejnym przybywało ludzi na parkiecie chętnych do zabawy. A zabaw było mnóstwo: od wężyków poprzez tańce góralskie, wizytę Shakiry, pogoń za przepiórką, chustę Klanzy specjalnie z myślą o dzieciach, aż po romantyczny taniec ze świecami.

   Myślimy, iż w dniu poprawin każdy był głodny zabawy i tylko czekał na jej rozpoczęcie. W takt polki ruszyliśmy do tańca. Wraz z Patrycją, spędziliście z nami dwa dni. Dwa cudowne dla nas dni.

   Kochani serdecznie Wam dziękujemy!

   Tobie, Maćku za prowadzenie zabaw tanecznych, za naukę kroków oraz zmianę kapeluszy. Patrycjo, jesteśmy Ci wdzięczni za muzykę, która do dziś rozbrzmiewa w naszych głowach! Jesteście zgranym duetem profesjonalistów godnych zaufania.

   Nasze rodziny są pod ogromnym wrażeniem i nadal miło Was wspominają. Wszystkim niezdecydowanym polecamy Partycję i Maćka – u nas sprawdzili się rewelacyjnie!


   Natalia i Adam

   Państwo Młodzi


 • the greatest and most spontaneous party ever!!!
  Maciek & Patrycja, thanks so much, you did a great job !!!


  Cris

  Pan Młody


 • Maciek, byłeś świetny!!!!!!!!!! Brak słów. Każdemu życzę TAKIEGO wodzireja:D


  Tina

  Gość na weselu


 • Już co prawda zdążyliśmy nieco ochłonąć po przeżyciach weselnych i ślubnych, lecz nadal w pamięci pozostały nam bardzo dobre wspomnienia świetnej zabawy, jaką dostarczyli nam Maciek i DJ Andrzej. Po pierwsze- zostało nam zgotowane bardzo sympatyczne, radosne powitanie na sali. Następnie nasi goście zostali przedstawieni sobie, co było równie miłym akcentem na początek. No a potem było jeszcze lepiej- każda zabawa proponowana przez Wodzireja była atrakcyjna, wyciągała ludzi na parkiet. Ci, którzy się nie dali wyciągnąć z zaciekawieniem przyglądali się różnym tańcom i przypuszczamy, że potem żałowali, że się nie dołączyli.

  Wielką radość sprawiła rzeczywiście kolorowa chusta, kiedy dzieci mogły trochę poszaleć. Był to czas specjalnie dla nich, choć my- duże dzieci tez się świetnie bawiliśmy.
  Musimy wspomnieć jeszcze o zabawach oczepinowych, które były inne niż zwykle na tradycyjnych weselach, na jakich do tej pory bywaliśmy. Uczestnicy zabaw wprawieni zostali w świetne humory i bawili się doskonale, mimo zmęczenia i sporego wysiłku związanego z bieganiem i różnymi konkurencjami.

  Wielu z naszych gości mówiło nam, że bawili się bardzo dobrze dzięki zabawom, jakie zgotowali nam Maciek i Andrzej. Polecamy ich gorąco wszystkim poszukującym Wodzireja na wesele.

  A Maćkowi i Andrzejowi serdecznie dziękujemy raz jeszcze za świetną, radosną zabawę z klasą!


  Klaudia i Jakub

  Państwo Młodzi


 • Witam, pierwszy raz byłam na weselu z Wodzirejem, było super, wspaniała impreza dla wszystkich gości, polecam serdecznie bo my bawiliśmy się wspaniale!!!


  Kurkowska Ania

  Gość na weselu


 • Maćku, Patrycjo, pięknie dziękujemy. Profesjonalizm, elastyczność i niesamowite poczucie humoru. Doskonała współpraca. Wiele osób chwaliło. Będę polecać na każdym kroku. Kto wie... może niedługo w Holandii się spotkamy ;). Zapraszamy!


  Monika

  Panna Młoda


 • W imieniu Daniego i swoim: BARDZO DZIĘKUJEMY!
  Bawiliśmy się wspaniale i od Gości także słyszeliśmy, że było świetnie! Bez Ciebie i Huberta zdecydowanie nie byłoby to to samo! Szczególnie polonez wśród Hiszpanów zrobił furorę 😀 Fantastyczne było to, że potrafiliście poprowadzić zabawę tak, że bawili się i młodsi i starsi, Polacy i Cudzoziemcy!
  Pozdrawiam serdecznie!


  Maria Kopczyńska-Martinez
  Panna Młoda


 • Maćku, Andrzeju!Dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela. Komentujemy z dużym opóźnieniem, ale to nic: wszystko dobrze pamiętamy:).Wszystkim czytającym szczerze polecamy Maćka i Andrzeja. W całym szumie biznesu weselnego warto naszym zdaniem doceniać osoby, które potrafią poprowadzić wesele przyzwoicie, taktownie i mają pozytywne pomysły na zabawy. Podobało nam się też rzeczowe spotkanie miesiąc przed weselem, które dało nam spokój (bo zyskaliśmy świadomość czego możemy się spodziewać, a czego nie) i możliwość wpływania na plan imprezy. Pozdrawiamy!


  Dorota i Piotr

  Państwo Młodzi


 • Od naszego wesela minął rok ale wspomnienia nadal mamy tak żywe jakby to było wczoraj.Naszym wodzirejem na weselu był Maciek Krysa.

  Od paczatku kiedy wiedziałam ze bierzemy ślub chciałam właśnie Double Wings. Do tego pomysłu musiałam przekonać mojego męża. Na szczęście sie udało i zespół zawitał w Poznaniu 🙂

  dla każdego kto jeszcze sie waha: najlepsi wodzireje i dj z jakimi miałam styczność. Warci każdej złotówki!
  do dzisiaj goście wspominają świetne prowadzenie imprezy i pomysły z jakimi do nas przyjechali. A dodatkowym plusem jest to ze da sie dogadać w kwestii własnych pomysłów i nie zamykają sie tylko na własny repertuar.

  I nawet popsute auto w drodze do nas nie przeszkodziło :)Bardzo dziękujemy!p.s. taniec Stasia zadziałał 🙂


  Zuzanna Warczyńska

  Panna Młoda


 • Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy Tobie Maćku i Patrycji za wspaniałe poprowadzenie zabawy, wyczucie i zaangażowanie. Jesteście niesamowitymi profesjonalistami, a przy tym wspaniałą parą 🙂 pozdrawiamy i mam nadzieję, że do zobaczenia!


  Iwona Jagielska

  Panna Młoda

wodzirej-maciej-krysa

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!